Strefa rodzica

Witamy i cieszymy się bardzo że trafiliście do naszego Studia!

Do naszych grup tanecznych przyjmujemy zapisy na początku roku szkolnego – wrzesień lub październik – w zależności od placówki. Poza tym można dołączyć przez cały rok szkolny i po bezpośredniej konsultacji z instruktorem.

Przed podjęciem decyzji o zapisaniu dziecka na zajęcia taneczne dajemy możliwość uczestniczenia w pierwszej lekcji GRATIS! W ten sposób dziecko samodzielnie przekona się czy te zajęcia są właśnie dla niego, pozna instruktora i poczuje atmosferę panującą w grupie.

JAK DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH GRUP?

Skontaktuj się z nami telefonicznie / mailowo lub po prostu przyjdź ze swoją pociechą na organizowane regularne zajęcia taneczne, które odbywają się najczęściej jeden raz w tygodniu (różnie w różnych placówkach) przez cały rok szkolny.

PANEL KLIENTA

Po zalogowaniu się otrzymujesz:

  • możliwość dokonania opłat za pomocą szybkiego przelewu
  • poprawne automatyczne tytułowanie przelewów
  • dostęp do aktualnego grafiku zajęć
  • edycję danych
  • a faktury po zaznaczeniu takiej opcji na umowie dostaniesz na maila

JAK ZAPŁACIĆ

Jeżeli zdecydujesz się na zapisanie swojego dziecka do jednej z naszych grup wówczas opłat za zajęcia możesz dokonać PRZELEWEM INTERNETOWYM za pośrednictwem naszego PANELU KLIENTA lub gotówką (dotyczy wybranych zajęć)

Termin płatności do 10 dnia każdego miesiąca

Po podpisaniu umowy otrzymasz wszelkie dane wraz z linkiem aktywacyjnym przenoszącym Cię bezpośrednio do naszego PANELU KLIENTA lub numerem konta.

REGULAMIN

Zapraszamy do strefy rodzica