Dla przedszkoli

“W swojej ofercie posiadamy kilka różnych propozycji dla przedszkoli i szkół. Cennik ustalamy indywidualnie do klienta w zależności od miejsca i ilości dzieci – zapraszamy do kontaktu.”

Rodzaje zajęć

Taniec dla dzieci

Opis:

Regularne zajęcia taneczne odbywają się na terenie danej placówki. Termin i godziny ustalane są indywidualnie dla miejsca. Szczegółowy opis tematów w zakładce PROGRAM

Każda placówka podejmująca z nami regularną współpracę otrzymuje od nas dodatkowe korzyści:

 • Pomoc przy uroczystościach przedszkolnych i festynach
 • Przeprowadzenie warsztatów taneczno – integracyjnych dla dzieci i rodziców – 1 x dla każdej grupy w ciągu roku szkolnego wraz z certyfikatem dla nauczyciela
 • Organizację warsztatów artystycznych podczas wakacji i ferii zimowych
 • Współpracę przy animacjach tanecznych podczas balików karnawałowych
 • Dodatkowe 5 % rabatu na szkolenie Rady Pedagogicznej
 • Zaproszenie na coroczną animację taneczną na Starym Rynku – FLASH MOB – przedszkolaków .

Częstotliwość:

 • Zajęcia regularne 1 x w tygodniu
 • Czas ich trwania to zazwyczaj 30 minut natomiast na życzenie klienta i odpowiednio do grupy wiekowej skracamy bądź wydłużamy czas ich trwania.
Baliki

Opis:

Prowadzimy zarówno animacje taneczne jako pomoc dla nauczycielek na balikach wszelkiego rodzaju oraz obsługujemy całą imprezę łącząc konkursy, tańce, pląsy i zabawy w takt różnorodnej muzyki.

Możemy poszczycić się wieloma świetnymi imprezami które na długo pozostawiły w pamięci niezapomniane wrażenia wszystkich uczestników.

Częstotliwość:

Czas trwania uzgadniamy w zależności od grupy wiekowej.

Warsztaty taneczne dla dzieci

Opis:

Spotkania z tańcem to warsztaty taneczne, które prowadzimy ze wszystkimi dziećmi danej placówki w poszczególnych grupach wiekowych po kolei. Zazwyczaj to nauka od 4 do 6-ciu prostych układów tanecznych opartych na elementach tańca współczesnego, towarzyskiego i estradowego Poniżej tematy jakie realizujemy a także otwarci jesteśmy na opracowanie programu wg życzenia i potrzeby naszego klienta.

ZAKRES TEMATYCZNY SPOTKAŃ Z TAŃCEM (do wyboru):

Podróżujemy po świecie, Kolorowa pani jesień, Czekamy na świętego mikołaja, Karnawałowe szaleństwo w środku zimy, Nasze bajki, Szukamy pani wiosny, Lecimy do Afryki, Kochamy nasze mamy, Czekamy na wakacje, Morskie przygody, Zwierzaki duże i małe, W gorących rytmach Latino

Można również skomponować warsztat wg własnych życzeń i potrzeb. Szczegółowy spis utworów znajduje się w zakładce PROGRAM

Do każdych warsztatów dołączamy materiały dla nauczycieli w postaci płyty cd i opisu ruchu przerabianych choreografii.

Częstotliwość:

 • Zajęcia okazjonalne
 • Częstotliwość uzgadniana jest z każdą placówką indywidualnie, może być raz na miesiąc, kwartał, semestr czy rok.
 • Czas trwania to 30-45 min w zależności od grupy wiekowej.
Spotkania integracyjne z rodzicami

Opis:

To nowy projekt naszego studia wspierający integrację rodziców i dzieci poprzez taniec, ruch i muzykę czyli po prostu radosną zabawę rodzinną.

Program spotkania dobieramy do wieku dzieci.

Tematykę spotkania zawsze uzgadniamy z nauczycielką prowadzącą daną grupę i chętnie dobieramy go pod kątem przerabianego w danej chwili tematu.

Częstotliwość:

 • Zazwyczaj trwa 35 – 50 minut.
 • Choć czas trwania jest zależny także od energii uczestników.