Dla przedszkoli

„W swojej ofercie posiadamy kilka różnych propozycji dla przedszkoli i szkół. Cennik ustalamy indywidualnie do klienta w zależności od miejsca i ilości dzieci – zapraszamy do kontaktu.”

Rodzaje zajęć

Taniec dla dzieci

Regularne zajęcia taneczne odbywają się na terenie danej placówki. Termin i godziny ustalane są indywidualnie dla miejsca. Spis tematów w zakładce PROGRAM

Każda placówka podejmująca z nami regularną współpracę może liczyć na dodatkowe wsparcie i pomoc m.in. przy:

  • uroczystościach przedszkolnych i festynach
  • realizacji warsztatów taneczno – integracyjnych dla dzieci i rodziców – wraz z certyfikatem dla nauczyciela prowadzącego
  • animacjach tanecznych podczas balików karnawałowych

Częstotliwość:

  • Zajęcia regularne 1 x w tygodniu
  • Czas ich trwania to zazwyczaj 30 minut natomiast na życzenie klienta i odpowiednio do grupy wiekowej skracamy bądź wydłużamy czas ich trwania.
Baliki

Prowadzimy zarówno animacje taneczne jako pomoc dla nauczycielek na balikach wszelkiego rodzaju oraz obsługujemy całą imprezę łącząc konkursy, tańce, pląsy i zabawy w takt różnorodnej muzyki.

Możemy poszczycić się wieloma świetnymi imprezami które na długo pozostawiły w pamięci niezapomniane wrażenia wszystkich uczestników.

Czas trwania uzgadniamy w zależności od grupy wiekowej.

Warsztaty taneczne dla dzieci

Spotkania z tańcem to warsztaty taneczne, które prowadzimy ze wszystkimi dziećmi danej placówki w poszczególnych grupach wiekowych po kolei. Zazwyczaj to nauka od 4 do 6-ciu prostych układów tanecznych opartych na elementach tańca współczesnego, towarzyskiego i estradowego Poniżej tematy jakie realizujemy a także otwarci jesteśmy na opracowanie programu wg życzenia i potrzeby naszego klienta.

ZAKRES TEMATYCZNY SPOTKAŃ Z TAŃCEM (do wyboru):

Podróżujemy po świecie, Kolorowa pani jesień, Czekamy na świętego mikołaja, Karnawałowe szaleństwo w środku zimy, Nasze bajki, Szukamy pani wiosny, Lecimy do Afryki, Kochamy nasze mamy, Czekamy na wakacje, Morskie przygody, Zwierzaki duże i małe, W gorących rytmach Latino lub mix taneczny na 4 pory roku.

Można również skomponować warsztat wg własnych życzeń i potrzeb. Szczegółowy spis utworów znajduje się w zakładce PROGRAM

Do każdych warsztatów dołączamy materiały szkoleniowe dla nauczycieli.

Częstotliwość:

  • Zajęcia okazjonalne
  • Częstotliwość uzgadniana jest z każdą placówką indywidualnie, może być raz na miesiąc, kwartał, semestr czy rok.
  • Czas trwania to 30-45 min w zależności od grupy wiekowej.
Spotkania integracyjne z rodzicami

To nowy projekt naszego studia wspierający integrację rodziców i dzieci poprzez taniec, ruch i muzykę czyli po prostu radosną zabawę rodzinną.

Program spotkania dobieramy do wieku dzieci.

Tematykę spotkania zawsze uzgadniamy z nauczycielką prowadzącą daną grupę i chętnie dobieramy go pod kątem przerabianego w danej chwili tematu.

Częstotliwość:

  • Zazwyczaj trwa 35 – 50 minut.
  • Choć czas trwania jest zależny także od energii uczestników.