Dla dzieci

„Zapraszamy każde dziecko lubiące ruch i muzykę do wspólnej tanecznej przygody z nami. ZABAWA W TANIEC DLA NAJMŁODSZYCH jest moim autorskim programem, który powstawał podczas mojej pracy jako nauczycielka w przedszkolu.”

Opis

Podczas spotkań:

  • Przenosimy się w świat bajek tańcząc do utworów z filmów takich jak: SHREK, KRÓL LEW, MULAN, MADAGASKAR, TROLLE, VAIANA, KRAINA LODU czy SMERFY.
  • Poznajemy utwory lat 50-tych i 60-tych m.in. „Rudy rydz”, „Znamy się tylko z widzenia”, „Nie zadzieraj nosa” czy „Autostop”.
  • Odwiedzamy różne zakątki świata tańcząc m.in. taniec hiszpański, bretoński, rosyjski, cygański, hinduski, amerykański, latino i koniecznie wszystkie hity taneczne na czasie.
  • Zamieniamy się w Indian lub w afrykańskich wojowników, przenosimy do dżungli, uciekamy przed dzikiem oraz lecimy jak pegazy
  • Uczymy się kroków uproszczonych rock&roll’a, samby, charlestona, cha-cha-cha, twista i walca

Nasz program prowadzimy metodą odtwórczo-naśladowczą wplatając elementy improwizacji ruchowej oraz zadania rozwijające wyobraźnię dziecka. Staramy się dawać poczucie sukcesu i akceptacji wszelkich działań, które dziecko podejmuje podczas zajęć.

Dla wszechstronnego rozwoju dziecka zajęcia taneczne kształtują poczucie rytmu i słuch muzyczny, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz koordynację ruchową. Pomagają konstruktywnie rozładować emocje a także budują poczucie wspólnoty i odpowiedzialności za partnera i grupę.

Nasze grupy

FARCIK I (3-4 lat)

gdzie
D.K. „Na Pięterku”
Os. Orła Białego 5

kiedy
poniedziałek
16:00-16:45 (45 min)

instruktor
Roma

cena
75 zł/ m-c
20 zł/ lekcja

FARCIK II (5-7 lat)

gdzie
D.K. „Na Pięterku”
Os. Orła Białego 5

kiedy
poniedziałek
17:00-17:45 (45 min)

instruktor
Roma

cena
75 zł/ m-c
20 zł/ lekcja

TULCE (3-6 lat)

gdzie
Przedszkole „Leśny Zakątek”
Ul. Poznańska 1, Tulce

kiedy
środa
15:30-16:10 (40 min)

instruktor
Asia

cena
48 zł/ m-c
15 zł/ lekcja